Maškarní MiniPles pro dospělé
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
Los Pedros

Která kapela/akce se vám líbila nejvíce?


zobrazit výsledky
Chcete být informováni? Zanechte nám svůj email..
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo
Sledujte/Podpořte nás na FB

Maškarní MiniPles pro dospělé


Přijďte s námi oslavit už pěkné polokulaté 5. narozeniny! Uvítací drink a malá chuťovka, hudba a tanec, jídlo a pití, soutěž a tradiční pivní štafeta, tombola, vyhlášení nejlepších masek, půlnoční překvapení a .. jako dárek k narozeninám možná dorazí i kouzelník!!
 


Bojujeme s předsudky

1) Jak se nám podařilo dokázat již v minulém ročníku, akce rozhodně není jen pro "-náctileté" a "dvaceti(jedna/dva/tří/...)leté" .. doražte tedy i vy starší a zkušenější .. v hudebním repertoáru je prostor i pro oldies hity :-)

2) Nepřekonatelně se vám příčí nastrabošit se do masky, ale bez ní byste na MniPles klidně dorazili? I když kvalita masek rok od roku výrazně stoupá (viz Fotogalerie), to jediné, co se vám stane, když dorazíte "nahoře i dole bez", je to, že nebudete moci zvítězit v soutěži o nejlepší masku. Určitě tedy dojděte, domů vás bez masky nevyženeme ;-)


Jak si zajistit vstupenku

Promyslíte si, kolik lístků s večeří (200Kč) a kolik bez (100Kč), na následujícím plánku si vyberete z volných míst a telefonicky si na čísle 724 150 975 vybraná místa zablokujete. K večeři se letos nabízí přírodní kuřecí plátek s hranolkama. 
 


 

Tak jako každý rok, po následném zaslání peněz na náš účet vám bude potvrzena vaše rezervace. Budete-li na tom trvat, můžeme vám samozřejmě nějakým způsobem předat vstupenku .. za uplynulé čtyři ročníky to však zatím nikdy nebylo potřeba .. můžete prostě jen dorazit, vše je o domluvě :-)


Zajistěte si místo na akci včas! V předprodeji zakoupíte vstupenky levněji a budete mít jistotu, že si budete mít kam sednout ;-)

 

TOPlist