Akce 2015/2016

 

Los Pedros

Anglické i české rockové a oldies hity v podání dvou kytar, kontrabasu a vytříbených hlasů.

"Na 2 španěly se dá zahrát úplně všechno. A když se naladí, tak to navíc dobře zní. A když se naladí obě stejně, už to vůbec nemá chybu. Hell yeah."
 


Mrkněte na Los Pedros na FB..

 

 

Cimbálová muzika Ostravica

Toto seskupení snad už na Krásné není ani potřeba představovat. Housle, violy, flétny, basa, cimbál a nádherné hlasy muzikantů. V jejich podání z lidových písní přímo srší energie a radost.

Zaposloucháte se, ale po chvíli vám to nedá a jde se na to ... společně si zazpíváte i zatancujete!Mrkněte na web Souboru lidových písní a tanců Ostravica..

 

Milan Cyrus & Ladislav Kokeš

Ladislav Kokesch: housle, cornet
Milan Cyrus: harmonika, kytara

Muzika všech žánrů. Hity jako Život je jen náhoda, Škoda lásky, Slavíci z Madridu, ale i interpreti jako John Lennon či kapela Queen. To vše AKUSTICKY!


 

Maškarní MiniPles pro dospělé

Uvítací drink a malá chuťovka, hudba a tanec, jídlo a pití, soutěže, tombola, vyhlášení nejlepších masek a po loňském úspěchu snad opět ... půlnoční překvapení!
 


Boříme předsudky

1) Akce rozhodně není jen pro "-náctileté" a "dvaceti(jedna/dva/tří/...)leté", doražte tedy i vy starší a zkušenější, v hudebním repertoáru je prostor i pro oldies hity :-)

2) Nepřekonatelně se vám příčí nastrabošit se do masky, ale bez ní byste na MniPles klidně dorazili? Jediné, co se vám stane, je to, že nebudete moci zvítězit v soutěži o nejlepší masku. Určitě tedy dojděte, domů vás bez masky nevyženeme ;-)

 

Bublifunk

Jejich reportoár je široký - od swingu a lidových písní, přes latinu, muzikálovou hudbu, pop, oldies, až po rock, disco a funky!
 
Michal Michna - trumpeta, zpěv
Radim Přidal - kytara, zpěv
Adam Zbránek - klávesy
Matěj Drabina - bicí


Kapelu Bublifunk tvoří absolventi hudebních oborů uměleckých škol. Hrají spolu již od roku 2005 a navíc se každý účastní řady dalších hudebních projektů. Mají zkušenosti s produkcí nejen po celé ČR, ale také v zahraničí (Itálie, Velká Británie, Belgie, Dánsko, Chorvatsko, Německo, Maroko, Turecko, Ukrajina). Dále se můžou pochlubit spoluprací s mnoha osobnostmi tuzemské hudební a divadelní scény.


Ale dost již slov, pojďme ochutnat..
 
Nebo zde, byť nahrávka v horší kvalitě, ale v plné sestavě..

bandzone.cz/bublifunkcz
 

Prostě to nejlepší nakonec, třešnička projektu Veselé večery na Krásné!!!
 
 
Poděkování

Děkujeme sourozencům Liškovým z Dolní Krásné za dotování vína všech odrůd na doposud proběhlých akcích v obecním sále!

Za výjimečně bohatou tombolu na Maškarním MiniPlese děkujeme všem sponzorům - restauraci Rekreant, firmě K.B.K. fire, ski areálu FELA Zlatník, klubu Stolárna, umělkyni U Oringle, organizaci Celé Česko čte dětem, firmě Dlažba Ostrava, Renému Burianovi, Bagrovi, Aničce Foldynové, rodině, kamarádům a známým (pokud jsme na někoho zapomněli, nebylo to schválně, ozvěte se).

 

Po koncertě Milana Cyruse a Ládi Kokeše napsali

"ÚŽASNÉ!!!!!"   A.P.

"Výborná organizace, kluci se asi s nástroji narodili. Děkujeme moc!!!"   P+I+M Č.

"Akce byla skvělá. Kluci byli skvělí. Občerstvení bylo perfektní, ceny příznivé, jsem spokojená."   p.F.

"Organizace výtečná, atmosféra ještě lepší. Děkuji. P.S.: I se dalo na co koukat!"   ?.?.

"Na ničem! Skvělá hudba, bomba zábava, příjemná obsluha, výborně zorganizováno."   K.B.

Otázka zněla "Na čem bychom podle vás měli zapracovat?"
Tedy ... D Ě K U J E M E !!

 

Jak to vypadá..

..když se koncert stane dějištěm a nic netušící hosté i muzikanti komparzisty natáčení "ročníkového videa" studentky posledního ročníku medicíny? Mrkněte se.. :-)
 

TOPlist